Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

220,000 €

OBJEKTI SHITET EDHE ME PJESE.

  • Sipërfaqja (m²): mbi 300
  • Adresa: Zona industriale
  • Rrethi: Korçë
  • Kontakt: +355674043008
  • Specifikimet: Me hipotekë, Shitet edhe me kredi
  • Postuar: 14/01/2019 11:33
  • Skadon: 144 ditë, 19 orë
PICT0006
PICT0005GODINA

Përshkrimi

Objekti eshte ish fabrika e perpunimit te molles e ndertuar mbi nje siperfaqe trualli prej 910 m/2 dhe eshte organizuar ne kete menyre kati nentoke 150 m/2 kati pare 600 m/2 kati dyte 300 m/2 kati trete 78 m/2 dhe kati i kater 78 m/2. Objekti ka dhe uje teknologjik.Cmimim eshte i diskutushem

Nuk ka tag

843 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 6995a2e469369102

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Oferta nga ky postues

10 shitjet e fundit

total