Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

1,000,000 €

Objekt dhe Ambjent Biznesi 3 Kate 2000m

  • Çmimi/m²: 500
  • Sipërfaqja (m²): mbi 300
  • Adresa: Te City Park Buze Autostrade
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: 0692886311
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, I rikonstruktuar, Ndërtim i ri, Shitet edhe me kredi, Vend parkimi, Pamje piktoreske
  • Postuar: 02/11/2017 12:10
00_big

Përshkrimi

Shitet Objekt 3 kate cdo kat ka sip 1200m,eshte ne aktivitet biznesi aktual,kati i pare eshte dhen me qera 1000 euro ne muaj.
Eshte dhe nje magazine nga mbrapa me sip 900m, po kjo eshte e palegalizuar.
Per me shume informacion telefononi ne nr e cel.

Nuk ka tag

96 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 69559fae428bb2d0

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total