Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

150 €

objekt banimi & magazinimi, Bulevardi Donald Trump”Kamez”

  • Adresa: Bulevardi Donald Trump''Kamez''
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0696199419 ose Hoxhaandi63@gmail.com
  • Postuar: 06/08/2017 14:22
  • Skadon: 41 ditë, 13 orë
IMG_20170806_140131
IMG_20170806_140338IMG_20170806_140518

Përshkrimi

Jepet me qera nje objekt banimi ose per punsim ka kater dhoma te pandara wc dhe shkallet per me siper eshte 100m2 mund te perdoret dhe si magazine mallrash per lartesine e saj prej 4m kush eshte i interesuar te kontaktoje me nr e tel qe eshte me siper ose ad e email FALIMINDERIT…

Nuk ka tag

40 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 794598709c4953ad

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total