Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

72,000 €

NXITONI..SHITET APARTAMENT 2+1 “RRUGA 5MAJI”

  • Sipërfaqja (m²): 101-110
  • Adresa: "RRUGA 5MAJI
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682017333
  • Specifikimet: Me hipotekë
  • Postuar: 02/12/2017 14:59
  • Skadon: 45 ditë, 20 orë

Përshkrimi

*NXITONI! SHITET APARTAMENT 2+1 me nje siperfaqe prej 106 m2, i vendosur ne katin e 3 me ashensor.Apartamenti eshte i hipotekuar , ka punime super cilesore brenda te bera nga pronari dhe jashte apartamentit.I ndare ne 2 dhoma gjumi me hapesira te bollshme, 2 korridore, 2 tualete me dritare si dhe soxhorni.Cmimi 72.000 euro i PADISKUTUESHEM

*Adresa: rruga 5 Maji poshte kompleksit Konkord

*Real Estate I-deal
0682017333
0696410104
0682072229

Nuk ka tag

256 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 64259c6539b1cef9

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total