Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

45,000 €

NXITONI..SHITET APARTAMENT 1+1 “RRUGA 5MAJI”

  • Sipërfaqja (m²): 81-90
  • Adresa: RRUGA 5 MAJI
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682017333
  • Specifikimet: Me hipotekë
  • Postuar: 02/12/2017 14:59
  • Skadon: 80 ditë, 2 orë

Përshkrimi

*NXITONI! SHITET APARTAMENT 1+1 ( e mundshme per tu ber dhe 2+1) me nje siperfaqe prej 80 m2, i vendosur ne katin e 5 me ashensor.Apartamenti eshte i hipotekuar , ka punime super cilesore brenda dhe jashte apartamentit.Cmimi 45.000 euro i PADISKUTUESHEM

*Adresa: rruga 5 Maji poshte kompleksit Konkord

*Real Estate I-deal
0682017333
0696410104
0682072229

Nuk ka tag

238 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 48759c650bca9367

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total