Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

57,000 €

NXITONI SHITET 1+1 ME HIPOTEK “KOMUNA E PARISIT”

  • Sipërfaqja (m²): 71-80
  • Adresa: KOMUNA E PARISIT PERBALLE ISH UNIVERSITET NEW YORK
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682017333
  • Specifikimet: Me hipotekë
  • Postuar: 02/12/2017 15:00
  • Skadon: 30 ditë, 18 orë
19225070_10154368762887493_5818574362072005158_n
19224867_10154368762867493_2444409296095672331_n19225550_10154368762947493_8455668675509980976_n19260587_10154368762622493_7947014841958943807_n

Përshkrimi

*OKAZIONNN! SHITET APARTAMENT 1+1 ME HIPOTEK VETEM PER 791 EURO/M2 I PADISKUTUESHEM
-Siperfaqe totale prej 72 m2
-kati i 2 me ashensor
-orjentimi jug-perendim
-Soxhorno ,1 dhom gjumi, tualet + ballkon
-punime cilesore si dhe hapesira te bollshme me ndarje perfekte
-Cmimi Total : 57.000 euro i PADISKUTUESHEM

*Adresa: KOMUNA E PARISIT PERBALLE ISH UNIVERSITET NEW YORK

*Real Estate I-DEAL
-0682017333
-0682072229
-0696410104.

Nuk ka tag

216 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 3259ce477158246

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total