Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

433 €

Njesi Shitje me qira te qyteti Studenti

  • Adresa: Qytet Studenti 'Pjeter Budi'
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: fationa.alimeta@kontakt.al / 355697237900
  • Specifikime: Ndërtim i ri, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 28/08/2017 08:14
  • Skadon: 21 ditë, 2 orë
Screenshot (393)

Përshkrimi

Qyteti Studenti” eshte nje nga pikat me te gjalla e me te gezueshme te Tiranes. Ky kompleks, me strukturen e vet te vecante, me diferencat ne lartesi, me hapesiren komerciale qe shtrihet ne disa nivele dhe me pamjen e kendshme, do te jete vendi perfekt per aktivitete sherbimesh. Hapesirat e rregulluara perreth, oborret dhe gjelberimi u shtojne ketyre hapesirave marrdhenien e nevojshme me natyren dhe driten.

Nuk ka tag

71 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 612593fbbd76011c

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total