Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

111,270 €

Njesi Shitje ne Qytetin Studenti

  • Sipërfaqja (m²): 91-100
  • Adresa: Qytet Stundenti
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: fationa.alimeta@kontakt.al 355697237900
  • Specifikimet: Ndërtim i ri, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 28/08/2017 08:15
  • Skadon: 22 ditë, 10 orë
308_1

Përshkrimi

Qyteti Studenti” eshte nje nga pikat me te gjalla e me te gezueshme te Tiranes. Ky kompleks, me strukturen e vet te vecante, me diferencat ne lartesi, me hapesiren komerciale qe shtrihet ne disa nivele dhe me pamjen e kendshme, do te jete vendi perfekt per aktivitete sherbimesh. Hapesirat e rregulluara perreth, oborret dhe gjelberimi u shtojne ketyre hapesirave marrdhenien e nevojshme me natyren dhe driten.

Nuk ka tag

68 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 2505942714fcb568

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total