Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

7,790 €

Nissan Qashqai / Diesel / Automat / Navi / Panorama / Lekure

  • Viti i prodhimit: 2008
  • Kilometra: 150.001-175.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355693100061
  • Opsione të tjera: Kambio automatike, Klima, 4x4, Libër shërbimesh, Navigator, Disqe alumini, Sensor parkimi, Baxha / Panorama
  • Postuar: 05/10/2018 08:14
WhatsAppImage2018-10-03at5.58.08PM
WhatsAppImage2018-10-03at5.58.14PMWhatsAppImage2018-10-03at5.58.10PM36381363_213463862623404_1468263050065739776_nWhatsAppImage2018-10-03at5.58.17PM(1)36231425_213464089290048_9059030164154875904_oWhatsApp Image 2018-07-21 at 16.02.29WhatsApp Image 2018-07-21 at 16.02.28

Përshkrimi

Shitet Nissan Qashqai Motorr 2000cc diesel. Kambio automatike. 4×4 sipas deshires. Klima automatike. ESP. ABS. Bluetooth. CD-Player. Kamera parkimi. Navigator. Timon i levizshem sipas deshires. Komanda ne timon. Cruise Control. Key lets go. Sensore dritash. Sensore shiu. Drita automat. Drita mjergulle. Drita Xenon. Xhama Elektrik. Tavan panoramik. Tapiceri shume e paster. Disqe alumini. Pasqyra elektrike me palosje. Goma te reja 100% te sapo montuara. Disponon liber servisi. 158645 km origjinale. Prodhim 12/2007. Makina eshte ne gjendje te shkelqyer dhe nuk ka nevoje per asnje sherbim. E sapoardhur nga Zvicra. Dogane e paguar.

Nuk ka tag

192 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 495bb5f601686d1

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

10 shitjet e fundit

total