Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

3,000 €

Nissan Micra 1.2 Benzin-Gaz – 03

  • Viti i prodhimit: 2003
  • Kilometra: 125.001-150.000
  • Karburanti: Benzinë+Gaz
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: 0692409202 / 0666004005
  • Opsione të tjera: Klima, Navigator, Disqe alumini, Baxha / Panorama
  • Postuar: 22/07/2017 17:46
  • Skadon: 3 ditë, 4 orë
IMG-20170624-WA0004
IMG-20170624-WA0003IMG-20170624-WA0002IMG-20170624-WA0005IMG-20170624-WA0006IMG-20170624-WA0007IMG-20170624-WA0009IMG-20170624-WA0010IMG-20170624-WA0011IMG-20170624-WA0012

Përshkrimi

Nissan Micra 1.2 Benzin+Gaz. Kambio manuale. Viti i prodhimit 2003. Klima digitale. Air Bag. Abs. Esp. Xhama elektrike. Pasqyra elektrike. Hapje dhe mbyllje me pult. Radio cd. Kompjuter board. Timon multifunksional. Anti nebia. Ndricim xenon. Baxha xhami. Impiant i montuar ne Itali. Disqe alumini. Goma te sapovendosura. Gjendje perfekte estetike,xhenerike dhe motorike. Dogane e paguar. Cmimi diskutueshem.

Nuk ka tag

136 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 164594dfecd8dd39

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total