Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

500 €

Nikon camera me ekstra blitz

IMG-20171222-WA0016
IMG-20171222-WA0020

Përshkrimi

Aparati vetem 2 her i perdorur me ekstra blitz vjen dhe me canten e tij

Nuk ka tag

356 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 7615a424840bf3d6

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

10 shitjet e fundit

total