Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Ndihmese Kuzhine

  • Profesioni: Tjetër
  • Adresa: Rruga Komuna e Parisit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682227479
  • Postuar: 15/12/2017 06:19

Përshkrimi

Kerkojme nje dihmes/e kuzhine me ekperience pune ne restorante te ndryshme.
Ofrohet page e kenaqshme dhe kushte shume te mira pune.

Nuk ka tag

312 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 4945a32f8e917919

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

10 shitjet e fundit

total