Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Ndihmës Mobilier

  • Profesioni: Marangoz
  • Adresa: rr. "Jordan Misja", ish-UMB, Trianë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 069 20 36 419
  • Postuar: 28/08/2017 11:01
  • Skadon: 2 ditë

Përshkrimi

Kërkojmë punëtor në zmerilim dhe ndihmës mobilier, me eksperiencë pune.

Nuk ka tag

128 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 28459a3d85dc0e70

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total