Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

270,000 €

NDERTESE NE SHITJE, VAU-DEJES. SHKODER

  • Adresa: VAU-DEJES
  • Rrethi: ShkodĂ«r
  • Kontakt: sun real estate
  • Postuar: 27/07/2017 19:57
  • Skadon: 37 ditĂ«, 12 orĂ«
S1
S2S4S6S7S8S13S16S18S156

PĂ«rshkrimi

đŸ€ Sun Real Estate ofron pĂ«r shitje njĂ« ndĂ«rtesĂ« III Kate me njĂ« sipĂ«rfaqe totale prej 450mÂČ dhe me mundĂ«si ndĂ«rtimi pĂ«r katin e IV-Ă«rt.
(themele të projektuar për 6-kate).
Ndërtesa ndodhet në hyrje të qytetit Vau-Dejës.

✅ Kati I-rĂ« pĂ«rbĂ«het nga:
– Ambjenti i punĂ«s.
– 1 (njĂ«) banjo.

✅ Kati II-tĂ« pĂ«rbĂ«het nga:
– Lokal.
– KuzhinĂ«.
– Ballkon
– 2 (dy) banjo.

✅Kati III-tĂ« pĂ«rbĂ«het nga:
– Sallon+ kuzhinĂ«.
– DhomĂ« gjumi + ballkon + banjo
– DhomĂ« gjumi + ballkon + banjo.
– DhomĂ« gjum + ballkon + banjo
– 1 (njĂ«) dhomĂ« gjumi.
– Ballkon.

✔CilĂ«sitĂ« e NdĂ«rtesĂ«s:
Ndërtese e Re, e ndertuar në vitin 2010.

Kati i I-rĂ«, Dyqan aktualisht i dhĂ«nĂ« me qira me njĂ« sipĂ«rfaqe prej 123.6mÂČ.
I shtruar me pllaka me Vetrate xhami, që
shërben për reklamimin e biznesit dhe
tarabe.

Kati II-tĂ«, Lokal aktualisht i dhĂ«nĂ« me qira, me njĂ« sipĂ«rfaqe prej 153.6mÂČ.
I shtruar me pllaka me vetrate xhami. I mobiluar me mobilje moderne dhe ka kondicioner.

Kati i III -tĂ« i pĂ«rshtatshĂ«m pĂ«r “hotel” si dhe pĂ«r banim me njĂ« sipĂ«rfaqe prej 156.5mÂČ. I shtruar i gjithi nĂ« pllakĂ« me dritare dopio xham.

– Ndodhet nĂ« rrugĂ« kryesore me lĂ«vizje tĂ«
lartë dhe është një qytet në zhvillim.
– NdĂ«rtesa Ă«shtĂ« e pĂ«rshtatshme si pĂ«r
zhvllimin e një bisnezi, shoqatë dhe Hotel.
– NĂ« katin e IV-rt mundĂ«si ndĂ«rtimi si pĂ«r
banim apo për lokal.

đŸ·ïžĂ‡MIMI NĂ« total: 270,000 €

* NdĂ«rtesa mund tĂ« shitet dhe e NDARË.*

đŸ·Ă‡mimi pĂ«r secilin kat:

đŸ·ïžĂ‡mimi Kati I-rĂ« 93,000 €

đŸ·ïžĂ‡mim Kati II-tĂ« 103,000 €

đŸ·ïžĂ‡mim Kati III-tĂ« 83,000 €

🔈 I DISKUTUESHËM

——————————–
▶✔TĂ« interesuarit mund
të na kontaktojnë
në këto numra kontakti:
đŸ“±+355666666765,
đŸ“±+355695292667
ose
📞+355 22 247570
▶Gjithashtu nĂ« adresĂ«n tonĂ«
📧 tĂ« e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Nuk ka tag

44 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 861597a29305e96a

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total