Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

10,000 LEK

Ndarje qeraje tek stacioni i trenit Tirane

  • Adresa: Stacioni i trenit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0688132984
  • Specifikime: I mobiluar, Pranë qendrës
  • Postuar: 27/12/2017 08:29
ED1ECA15-5874-4C75-B46C-49DB7F5869A2
F35B1CF5-AF75-4B71-8B17-374320C6503D0940A4FD-79DB-46FA-9F0C-2FFB051CC067AE9D349F-F423-4082-A9D5-419DC35ED81F28F22AF7-6DB3-40EB-B268-FF62237F2CC4

Përshkrimi

Kerkohen 2 vajza per ndarje qeraje, te jene te rregullta dhe korrekte. Shtepia ndodhet te stacioni i trenit, rruga karl gega, ne gjendje shume te mire. cmimi per person esht 10.000 leke te reja.

Nuk ka tag

1409 herë e lexuar, 4 herë sot

  

Numri i postimit: 5005a42bf33e91d9

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

10 shitjet e fundit

total