Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Mundesi punesimi Call Center ne Republiken Ceke

  • Paga: 650-700
  • Profesioni: Operator telefonik
  • Adresa: Republike Ceke
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355695367728
  • Postuar: 11/01/2018 15:33
  • Skadon: 43 ditë, 16 orë

Përshkrimi

Mundesi punesimi Call Center ne Republiken Ceke
Te jene njohes te gjuhes italiane ose Gjermane + Anglisht

Per te interesuarit ofrohet nje pagese e mire,per tregun europian,pakete e mire akomodimi dhe mbulohet shpenzimi i fluturimit nese kalojne intervisten dhe perzgjidhen per punesim

Burimet njerezore merren me gjithe procesin e paisjes me vize dhe leje qendrimi

Te gjithe te iteresuarit jane te lutur te dergojne Cv ne adresen katanja.sokol@gmail.com.

Kerkohen individe qe mund te punojne Full Time.

Nuk ka tag

216 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 1295a4d2a0624214

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total