Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

270,000 €

MUNDESI PERFEKTE

  • Çmimi/m²: 550
  • Sipërfaqja (m²): mbi 300
  • Adresa: Llagja 11 Rruga Llazo Pulluqi
  • Rrethi: Korçë
  • Kontakt: +355674043008
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, Ndërtim i ri, Vend parkimi, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 08/12/2018 12:30
  • Skadon: 177 ditë, 4 orë
IMG_2164
IMG_2136IMG_2169IMG_2131IMG_2143IMG_2146IMG_2147IMG_2148IMG_2152IMG_2156

Përshkrimi

Vila eshte ndertuar ne vitin 2009 ne qender te qytetit.Ajo perbehet prej 8((tete) dhomash,4(kater) tualete me dritare,papafingomme siperfaqe 120 m/2, bodrum, garazh, obor.Sistemi i ngrohjes eshte dhe me dru dhe me istalime per ngohje qendrore.Te gjitha dhomat jane shtruar me parket lisi.dritaret jane duroplast dhe grilla duralumini

Nuk ka tag

1068 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 3305a241e2363940

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Oferta nga ky postues

10 shitjet e fundit

total