Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

 

Mundesi e Artë Punësimi, pranë Future Home Priority

  • Profesioni: Agjent Imobilar
  • Adresa: Komuna e Parisit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0665557767
  • Postuar në: 22/09/2017 16:38
  • Skadon për: 23 ditë, 4 orë
18342486_1036053193193555_3670538381287714952_n

Përshkrim

Nuk je i kënaqur me punen që bën, të pelqen jetë më intensive?
Kërkon të fitosh mbi 1000 Euro në muaj ?!
Bashkohu me FUTURE HOME REAL ESTATE !
Kompania më e mirë e Ndërmjetësimit në Tiranë ofron vende pune për Agjent Shitje pasurish të paluajtëshme.
• Agjenti duhet:
• Të di gjuhë të huaj
• Të jetë mbi 23 vjeç
• Të jetë i komunikueshëm
Mjaftojnë këto tre detaje për tu rritur sëbashku, dhe për tu berë ndër më të mirët në Tregun Imobiliar.
Dërgoni CV tek priority@futurehome.al dhe do ju komunikojmë nëse jeni i përzgjedhur për intervistë.

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 405 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 49458f604232360e

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total