Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Kontakto! LEK

Mobilje te perdorura Zvicerjane

ONLINE para
  • Adresa: Rruga Vedat Kokona
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0675376189
  • Postuar në: 30/12/2016 06:28
  • Skadon për: 20 ditë, 15 orë
IMG_20161021_214616
IMG_20161027_223729IMG_20161027_224516IMG_20161027_223821IMG_20161026_220809IMG_20161021_214213IMG_20161030_173429IMG_20161030_172701IMG_20161027_223321

Përshkrim

Mobilje dhe cdo gje tjeter te perdorura qe ju duhet per shtepite zyrat lokalet tuaja te importuara nga zvicra shume te bukura dhe cilesore. Na gjeni pas tregut te madh te Medreseja afer concord center kryqezimi i rruges ” Hamdi Sulcebe ” me rrugen ” Vedat Kokona ” , rruga ” Lluke Kacaj “. Na kontaktoni ne fb , instagram, viber , whatsapp

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 510 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 56358657b774a008

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...
total