Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

15,000 LEK

Mjalte Geshtenje

  • Adresa: Shtepia e kuqe
  • Rrethi: Kavajë
  • Kontakt: 068 54 01 709
  • Postuar: 04/12/2016 07:17
  • Skadon: 43 ditë, 20 orë
FB_IMG_1478973228210
FB_IMG_1478973235895FB_IMG_1475747395549received_10205815387743061

Përshkrimi

Kemi mjalt geshtenje.Nga malsia e mavroves.Te certifikuar nga shoqata e bletarritsve, per cilsin.Te paret cdo vit ne certifikim dhe pjesmarrje ne panaire ne shtetet e ballkanit ne panairin e agrokultures.

Nuk ka tag

190 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 2735843406cbb52e

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

Oferta të ngjashme

total