Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

3,799 €

Mitsubishi Pajero 2.8 nafte, kambio automatike, 4X4, viti 2004

  • Viti i prodhimit: 2004
  • Kilometra: 100.001-125.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Tiranë
  • Shteti: Shqipëri
  • Kontakt: 0665935052
  • Opsione të tjera: Dogane e paguar, Kambio automatike, Klima, 4x4, Disqe alumini, Sensor parkimi
  • Postuar në: 09/01/2017 21:33
  • Skadon për: 11 ditë, 22 orë
20161219_152421
20161219_15235320161219_14325320161219_14324620161219_14323520161219_14322020161219_143203

Përshkrim

Shes mitsubish pajero 2800 ngjyra blu me kamio automatike plus 2 marshe me xhama e pasqyra elektrike me kondicioner klima me buton per ngritje anortizatoresh me buton per fuqi motorrike me shume me sistem alarmi me airbag timon anglez me te gjitha dokumenta shqiptare deri ne gushte 2017 me 2 dyer 4×4 ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike me sensor parkimi me kamer per me teper tel 0665935052 cmimi i diskutueshem

Publiko edhe në:
Share on Facebook0Share on Google+1Share on LinkedIn0Email this to someone

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 324 herë (17 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 15458598ead502fd

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues