Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

7,200 €

Mitsubishi L200 2.5 Naft 4×4

  • Viti i prodhimit: 2001
  • Kilometra: 175.001-200.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Fier
  • Kontakt: 0692644244
  • Opsione të tjera: Dogane e paguar, Klima, 4x4, Portbagazh
  • Postuar në: 28/08/2017 17:23
  • Skadon për: 11 ditë, 1 orë
16002972_10154499915744011_1563150760482961387_n
16003249_10154499915949011_6631385300580692432_n16003276_10154499916009011_5857736109839773858_n16106060_10154499915904011_8852156284726920064_n16114076_10154499915864011_7643031340622213750_n16142209_10154499915814011_1680268052292571222_n16142515_10154499916114011_1447029562280414569_n16174799_10154499916064011_2765817114361353889_n

Përshkrim

#Mitsubishi #L200 2.5 naft 4×4
#Çmimi – 7200 euro
Kategoria Makina
Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Prodhuesi Mitsubishi
Modeli L200
Ngjyra E kaltërt
Struktura e veturës SUV
Komuna Fier
Mitsubishi L200 2.5 nafte 4×4 Viti 2001 Kamio manuale ABS air bag Radio cd mp3 Kondicioner Disqe 16 krom Goma 70% te reja 4 XHAma elektrik Pasqyra elektrike Ganxh rimorkimi 2 Celsa me pult Shum e paster ne gjendje te shkelqyer motorike dhe xhenerike me dogan te paguar gati per targim Cmimi _______

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 338 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 45658cd7a0e97b19

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total