Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

150 €

Mini Spitz -2 muajsh, race 100% e paster, i pajisur me librez

  • Oferta nuk është më e vlefshme!
  • Adresa: Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 00355684894491
  • Postuar në: 15/11/2016 14:23
  • Skadon për: 46 ditë, 6 orë
111
102sss15033772_10208699455498492_1723835759_nffffffffkkkkkkkbv

Përshkrim

Mini spitz akoma 2 muajsh,,race 100% e paster ,,i pajisur me librez dhe me te gjitha vulat dhe vaksinat perkatese nga vetereneri….0684894491

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 717 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 809581f4b7f4d3b9

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...
total