Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

 

MINI Cooper S ALL4 Countryman, viti 2011

  • Viti i prodhimit: 2011
  • Kilometra: 1-10.000
  • Karburanti: Benzinë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0692061255
  • Opsione të tjera: Kambio automatike, Klima, 4x4, Libër shërbimesh, Disqe alumini, Sensor parkimi, Baxha / Panorama
  • Postuar në: 21/09/2017 12:14
  • Skadon për: 125 ditë, 3 orë
IMG_2822
IMG_2847IMG_2835IMG_2837IMG_2842IMG_2844IMG_2851

Përshkrim

Tapiceri lekure dhe cope ngjyre Carbon Black dhe Dark Tabacco , ,Stabilitet dinamik i kontrollit , Goma run-flat , disqe me 5 yje Duble Spoke ngjyre te zeze, sistem alarmi, dadiceke bllokues, interior me linje kromi, linje e jashtme kromi, shina mbi tavan, kapaket e pasqyrave dhe tavani ne ngjyren e makines, tavan me baxha me hapje elektrike , xhama te pasem te zinj, trekendesh reziku dhe kuti e ndihmes se shpejte, mbeshtetese krahu para, sedilje sportive, Marshe ne timon, 5 sedilje, asistence gjate parkimit (PDC), Drita mjergulle para dhe pas, sensore shiu, drita xenon, ajer i kondicjonuar automatic, pakete dritash shtese, Radio MINI Boost CD , kontroll dinamik i terheqjes, dy marimita

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 245 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 16459a3faa756800

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...
total