Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

 

Mini Cooper 2012 Super Ofertee !!!

  • Viti i prodhimit: 2012
  • Kilometra: 30.001-50.000
  • Karburanti: Benzinë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0692061255 / 0692061256
  • Opsione të tjera: Kambio automatike, Libër shërbimesh, Disqe alumini
  • Postuar në: 23/09/2017 11:09
  • Skadon për: 91 ditë, 17 orë
IMG_2481
IMG_2466IMG_2476IMG_2468IMG_2485IMG_2479

Përshkrim

Kambio Automaike ,Kontroll dinamik i stabilitetit , timon lekure, sistem alarmi, sedilje sportive cope , tavani dhe kapaket e pasqyrave ngjyre te zeze, sensore shiu, drita Xenon , ajer i kondicjonuar, kompjuter bordi, drita mjergulle para mbrapa, kontroll dinamik i terheqjes, Radio MINI CD.Kontroll dinamik i stabilitetit.Dodiceke bllokues,Mbeshtetese krahu para,Aksesore shtese,Sistem per larjen e fenereve, Drita mjergulle para dhe mbrapa,Ajer i kondicjonuar. Cdo sherbim i kryer ne kocesionare dhe te shenuar ne liber sherbimsh

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 127 herë (2 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 4225979bab45fcaa

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...
total