Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

4,350 €

Mercedez Benz C 220 CDI EVO Kambio Automatike Model 2005

  • Viti i prodhimit: 2004
  • Kilometra: 175.001-200.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0694250044
  • Opsione të tjera: Kambio automatike, Klima, Libër shërbimesh, Disqe alumini, Portbagazh
  • Postuar: 27/06/2017 21:40
  • Skadon: 36 ditë, 23 orë
image
imageimageimageimageimageimageimageimageimage

Përshkrimi

Mercedez Benz C 220 CDI EVO Kambio Automatike .. I Prodhuar Ne Fund Vitin e 2004 Model 2005 Kilometrat 210345 Me Liber Servisi .. Klima Automatike Sensor Dritash + Fshirsesh + Dritash + Gomash .. Sedilje Me Livizje Elektrike Pasqyra Me Palosje Me Korent .. Disqe 16 Origjinale Mercedez .. Motorr EVO Me Kapak Te Zi Shum Ekonomik Dhe Shum I Shpejt .. E Sapo Ardhur Me Dogan Te Paguar Gati Per Targim Te Ri … Makina Disponon Liber Servisi Dhe E Gatshme Per Cdo Lloj Prove Gjendja Perfekte Vizuale Dhe Mekanike ..Cmimi 4750 Euro Per Me Teper Kontakt Ne Nr 0694250044 Ose Viper Dhe Watsup

Nuk ka tag

131 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 8995952b23ab5ee9

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total