Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

3,250 €

Mercedez Benz (Avangard) cdi Viti 2004, Automatike

  • Viti i prodhimit: 2004
  • Kilometra: 150.001-175.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0685099197
  • Opsione të tjera: Kambio automatike, Klima
  • Postuar: 07/07/2017 11:49
  • Skadon: 11 ditë, 10 orë
PicsArt_07-01-08.56.30
PicsArt_07-01-08.59.48PicsArt_07-01-09.00.30

Përshkrimi

Mercedez Benz (Avangard) cdi
Viti i prodhimit: 2004
Kambio: Automatike
Karburanti: Nafte
Ngjyra: Violete
Sediljet : Lekure e bardhe
Gomat e reja.
Ajer i kondicionuar
Te gjitha sherbimet e kryera dhe letra deri ne nentor.
Makina mund te testohet ne cdo kohe.
Shitet per arsye emigrimi.
Okazion

Nuk ka tag

228 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 150595f50d84a709

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total