Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

22,000 €

Mercedes E350 Blue Eficence Panorama AMG LINE-09

  • Viti i prodhimit: 2009
  • Kilometra: 150.001-175.000
  • Karburanti: Benzinë
  • Rrethi: Fier
  • Kontakt: 0692644244
  • Opsione të tjera: Kambio automatike, Klima, Libër shërbimesh, Navigator, Disqe alumini, Sensor parkimi, Baxha / Panorama
  • Postuar: 30/11/2017 09:42
  • Skadon: 6 orë, 42 min
20170920_161903
20170920_16182620170920_16173420170920_16165920170920_16161920170920_161520

Përshkrimi

Mercedes E350 Blue Eficence Panorama AMG LINE-09

Çmimi 22 000 EUR
Kategoria Makina
Viti:2009
Transmetuesi:Automatik
Kilometrazha:170 000 – 179 999
Karburanti:Benzinë
Targa:Shqiptare
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli E-Class 350
NgjyraE bardhë
Struktura e veturës:Sedan
Komuna:Fier

Mercedes-Benz E350 Blue eficence Panorama AMG LINE -09Benz W212 AMG Line – Viti :2009 – Motorri : 350  BLUE EFICENCE Benzine- Kamio Automatike -Marsha ne timon F1 – AMG LINE – Fenere Intelligjent Xenon – fener posht led Stopa led -ndezie star stop – Disqe Alumini 18 AMG gomat 100% – Tapiceri lekure  – Klima 4 zonale – Brake Assist + Line Assist – Navigator Comand – Bluetooth – Harman Kardon – MMC / Karte Memorie / – DVD Player – Radio-CD 6 MP3 & AUX – Ngrohje sediljesh – Sediljet me memorie me fryrje  – Perde origjinale tek dyert dhe mbrapa – Sensore Parkimi (Para-Mbrapa) – KAMERA Mbrapa (parkim) – Tavan panoramic – Pasqyra Elektrike Me mbyllje dhe shum aksesore te tjer Dogan e paguar dhe targa per 1 vit dhe siguracion full kasko..ne gjendje super te mir motorike dhe xhenerike

Nuk ka tag

438 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 70259cff99a4c42a

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Oferta nga ky postues

total