Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

3,400 €

MERCEDES E-CLASS 270 CDI ne gjendje shume te mire viti 2000

  • Viti i prodhimit: 2001
  • Kilometra: 250.001-300.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Vlorë
  • Kontakt: 0693837693
  • Opsione të tjera: Kambio automatike, Klima, Libër shërbimesh, Navigator, Disqe alumini
  • Postuar: 19/11/2017 16:27
  • Skadon: 121 ditë, 8 orë
received_1131102876966360
20171030_14481720171030_14491220171030_15044620171030_14475220171030_150510

Përshkrimi

⤵SHITET MERCEDES E-CLASS 270 CDI ne gjendje shume te mire
✔viti dhjetor 2000,
✔me dokumenta te rregullta ,
✔kambio automatike,
✔drita kseno
✔pilot automatik,
✔sensor shiu,
✔komanda ne timon ,
✔gomat 90% ,
✔disqe sportiv ,
✔perde anesore dhe mbrapa,
✔mbrojtese shiu,
✔te gjitha sherbimet e kryera ne kohe, vaj ,filtra te nderruara,shume e mbajtur nga ana estetike.
Me pak fjale ska nevoje per asgje.
✔Cmimi :3400 euro i diskutueshem
✔Nr kontakti : 0693837693

Nuk ka tag

253 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 5345a11870dafe5e

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total