Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

6,500 €

Mercedes E 220 CDI “kamjo manual” viti 2003

  • Viti i prodhimit: 2003
  • Kilometra: 200.001-250.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: 0693669999 Auto Cyrbja
  • Opsione të tjera: Klima, Libër shërbimesh, Disqe alumini, Sensor parkimi
  • Postuar: 25/09/2017 17:19
  • Skadon: 50 ditë, 9 orë
makina ime
tregeti makinashnjoftime makina

Përshkrimi

E 220 CDI “kamjo manual”
Sensor parkimi, disqe alumini 16
Sedile elektrike dhe me ngrofje
Radio cd + bagazhier 6cd
Pasqyra elektrike + me palosje
Fener me lupo Bi-xenon
Viti 12-2003
Km 205911 (me liber sherbimesh)
me dogan te paguar

Nuk ka tag

341 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 4859c9105c9268a

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total