Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

4,600 €

Mercedes C220 EVO 170 CV NAVIGATOR I MADH FULL-03

  • Viti i prodhimit: 2003
  • Kilometra: 200.001-250.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Fier
  • Kontakt: 0692644244
  • Opsione të tjera: Kambio automatike, Klima, Libër shërbimesh, Navigator, Disqe alumini
  • Postuar: 22/06/2017 11:57
  • Skadon: 23 ditë, 8 orë
20170604_134037
20170604_13404820170604_13410020170604_13412620170604_13411420170604_134139

Përshkrimi

#Mercedes C220 #NAVIGATOR I MADH / MOTOR #Evo 170 CV ME DY EGR FULL -03

#Çmimi 4 600 #EUR
Mercedes C 220 CDI 2003 motor EVO Shum e paster , Kamio automatike , Klimatronic , Radio origjinal ,Navigator xhama elektrik ,sendilje elektrike , Sendilje me memorie SEDILJE me ngrohje Timon elektrik limitator shpejtesie, sensor dritash , sensor Shiu ,8 airbag , srs esp , disqe 16, goma 100 % , 2 celsa doc deri ne 30 Maj 2018 shume opsione te tjere te cilat per me shume informacion kontaktoni ne cel makina eshte ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe xhenerike dhe estetike .

Nuk ka tag

186 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 35959439809bbb6d

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total