Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

6,900 €

Mercedes C 230 Factory AMG line, viti 2006

  • Viti i prodhimit: 2006
  • Kilometra: 150.001-175.000
  • Karburanti: Benzinë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: ‭+355 69 270 0708‬
  • Opsione të tjera: Kambio automatike, Klima, Disqe alumini
  • Postuar: 13/01/2018 19:04
  • Skadon: Kjo ofertë ka skaduar
0EED9568-746D-4D40-96A6-1F1EEA5BF5E3
E52C6209-C512-4CB3-B5B5-5EEF1E7758E613013F25-6846-4045-8AA4-8FC32C3380DE740FC94F-FD7C-4222-A293-A8373579EC3D072CBC56-F337-4ED8-B4C2-FD702269BAC5B92059B4-CB10-42CE-9D0F-7F93098A46A02BBDD119-36B5-468C-9D6B-431C05E2CCF47AC87850-277B-446A-91C0-66396CBACB48

Përshkrimi

Mercedes-Benz C 230 Look AMG nga fabrika
-170.000 km
-Motor V
-Kamio tiptronic 7g
-Fenere bi-xeno pershtaten sipas terrenit, me larje
-Saloon lekure
-Sedile me memorje dhe ngrohje
-Audio Harman Kardon
-Timoni kontroll elektrik

Nuk ka tag

389 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 2345a40ffb4cbe25

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total