Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

6,300 €

Mercedes C 220 CDI “Avantgarde” Evo Manuale 2006

  • Viti i prodhimit: 2006
  • Kilometra: 150.001-175.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: 0693669999 Auto Cyrbja
  • Opsione të tjera: Klima, Libër shërbimesh, Disqe alumini, Sensor parkimi, Portbagazh
  • Postuar: 25/09/2017 18:22
  • Skadon: 48 ditë, 13 orë
makina ne shitje
njoftime makinashshitblerje makina perdorura

Përshkrimi

Mercedes C 220 CDI “Avantgarde” Evo 2006
Viti 05-2006 “kamjo manuale”
Sensor parkimi para mbrapa
Tapiceri lekure gjendje si ere
Sedile elektrike dhe me ngrofje
klima-tronik dy zona
pasqyra elektrike dhe me palosje
Disqe alumini 16 (dy te gjere mbrapa)
Euro 4,
me dogane te paguar

Nuk ka tag

340 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 36859c9110b1bf70

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total