Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

20,000 €

Mercedes Benz W212 AMG Line, full options, viti 2009

  • Viti i prodhimit: 2009
  • Kilometra: 200.001-250.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Fier
  • Kontakt: 0694446226 (Viber - WhatsApp)
  • Opsione të tjera: Kambio automatike, Klima, Libër shërbimesh, Navigator, Disqe alumini, Sensor parkimi, Baxha / Panorama
  • Postuar: 05/08/2017 18:06
  • Skadon: 46 ditë, 21 orë
njoftime mercedes model i ri
blej makine benzsallon makina benz fier

Përshkrimi

Mercedes Benz W212 AMG Line
– Viti :12/2009
– Motorri : 350 cdi (2987cc)
– KM : 203 mije Origjinale
– Kamio Automatike
– AMG LINE
– Fenere Intelligjent Xenon
– Xhama blu Avantgarde
– Disqe Alumini 18 inch gomat 95%
– Tapiceri lekure
– Klima 4 zonale
– Distronic
– Air Matic
– Brake Assist + Line Assist
– Navigator Comand
– Bluetooth
– Harman Kardon Logic7
– MMC / Karte Memorie / USB
– DVD Player
– Radio-CD MP3 & AUX
– Ngrohje & Ftohje sediljesh
– Sediljet me memorie
– Perde origjinale tek dyert dhe mbrapa
– Sensore Parkimi (Para-Mbrapa)
– KAMERA Para NIGHT VISION
– Kamera Mbrapa (parkim)
– Park Assist + (ju ndihmon ne parkim)
– Baxha xhami
– Pasqyra Elektrike Me mbyllje

– Sapo ardhur nga Gjermania
– Gjendja perfekte.
– Nuk taksohet si makin luksi sepse eshte 2987cc

Nuk ka tag

96 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 2015985ecd8f17a0

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total