Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

11,500 €

Mercedes-Benz Sprinter 313

  • Adresa: Lushnje
  • Rrethi: Lushnje
  • Kontakt: 0684666033
  • Postuar: 04/06/2017 13:42
  • Skadon: 16 ditë, 2 orë
Mercedes-Sprinter-
Mercedes-Sprinter- (4)Mercedes-Sprinter- (3)Mercedes-Sprinter- (1)Mercedes-Sprinter- (5)

Përshkrimi

Sherbimet e bera.
Shume i paster si jashte ashtu edhe brenda. Viti i prodhimit 2008.
160.000-170.000 Km.
Shitet per arsye mos perdorimi.
Makina eshte e bler para 2 vitesh ne itali nga vet pronari dhe shitet po nga ai, nuk eshte makine tregu.
Letrat e sapo paguara.
Cmimi 11500 Euro i pa diskutueshem.
Vetem telefonata serioze.

Nuk ka tag

269 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 3255933f1c27efbe

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total