Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

4,200 €

Mercedes-Benz Sprinter 308

  • Adresa: Pogradec
  • Rrethi: Pogradec
  • Kontakt: 0696472388
  • Postuar në: 11/12/2016 10:11
  • Skadon për: 33 ditë
Mercedes-Benz Sprinter 308 - Fotografia 1Mercedes-Benz Sprinter 308 - Fotografia 2

Përshkrim

Sprinter 308 ,Motor 2.3 nafte.Tonazhi 3,5 t. viti: fundi I “1996”, Motor te thieshte pa turbine,ne gjëndje perfekte… “fugoni eshte punuar vetem per nevojat familjare pothuajse si veture”…Fugoni esht i shkurter dhe shum i volitshem per cfardo lloj rruge…dekumentat dhe siguracioni deri me 15,09,2017… e gatshme per cdo lloj prove dHe kontrolli nga ana juaj…vajI dhe filtrat ja kemi sielle gjithmon nga gjermania, brenda cmimit eshte edhe vaji 11litra, dy bidona jane te panisur… bateria sapo esht blere marke”topplo” … shitet per arsye emigrimi “nuk nderrohet”… bejm ulje “pasi te shihet nga afer dhe te kontrollohet” … makina ndodhet ne Bucimas Pogradec… në Nr e Tel: 0696472388

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 417 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 700584d10e64d462

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total