Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

3,000 €

mercedes benz slk 200kompressor gpl landi renzo

  • Viti i prodhimit: 1997
  • Kilometra: 175.001-200.000
  • Karburanti: Benzinë+Gaz
  • Rrethi: Kavajë
  • Kontakt: 0665229929
  • Opsione të tjera: Klima, Disqe alumini, Portbagazh
  • Postuar: 03/02/2017 13:58
  • Skadon: 1 ditë, 14 orë
Auto-Skicë
Auto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-Skicë

Përshkrimi

mercedes benz slk 200 kompressor imp gazi gpl Landi sportive dhe ekonomike

Nuk ka tag

1417 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 766565216f23abe6

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total