Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

80,000 €

Mercedes-Benz S.500L look 6.3 AMG viti 2014

  • Viti i prodhimit: 2014
  • Kilometra: 30.001-50.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Elbasan
  • Kontakt: 0697308777
  • Opsione të tjera: Kambio automatike, Klima, Libër shërbimesh, Navigator, Disqe alumini, Sensor parkimi, Baxha / Panorama
  • Postuar: 17/06/2017 10:50
  • Skadon: 22 ditë, 14 orë
makina shtrenjta benz
makine si e re benzmakine pak e perdorur benz

Përshkrimi

Mercedes-Benz S.500L look 6.3 AMG viti 2014 full opsion 6kamera tavan panoramik ngrohje ftohje biXenon nait vizion stret Control ndezje pa cels si dhe mbllje timon druri me ngrohje xhamat dopio me fotoelement sedilet e pasme me levizje +ngrohje ftohje, tapiceria Esclusive perde elektrrike kamera para mbrapa kontrroll superjot per njerez rruges vete frenim cels less go telefon 3

Nuk ka tag

189 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 2195944c300788ed

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total