Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

15,900 €

Mercedes-Benz ML 280 CDI look komplet AMG 6.3 FULL OPTIONS EXTRA (nuk e kap taksa e luksit) 4 Matic, viti 2007

  • Viti i prodhimit: 2007
  • Kilometra: 250.001-300.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682041464
  • Postuar: 28/12/2017 06:36
  • Skadon: 125 ditë, 22 orë
pizap
17883883_1304471369637343_7680542223244902097_n

Përshkrimi

Mercedes-Benz ML 280 CDI look komplet AMG 6.3 FULL OPTIONS EXTRA (nuk e kap taksa e luksit) 4 Matic
E ardhur nga Gjermania, me dokumenta dhe siguracion te paguar deri ne Korrik 2018 (targa te zgjedhura)

1. Xhama te zinj origjinal nga fabrika
2. Navigator (harta europiane sipas modelit te vitit 2016)
3. Sensor parkimi para dhe mbrapa
4. Disqe alumini AMG te zeza origjinale
5. Goma 90% te reja
6. Fener xenon bixenon
7. ESP , ABS
8. Pasqyra elektrike me palosje
9. Dy celesa origjinal
10. Sedilje me ngrohje dhe memorizim
11. Hapje mbyllje qendrore
12. Kondicioner Klima bizonale me 4 zona
13. Komando ne timon
14. Timon i levizshem manualisht dhe automatik
15. Pedana anesore
16. Kompjuter bordi (telefon, radio, cd, cdc)
17. Limitator shpejtesie
18. Opsioni sport dhe comfort ne varesi te deshires
19. Buton per ngritjen e makines per terrene malore
20. Bagazhi hapje dhe mbyllje me buton nga jashte dhe nga brenda
21. Baxho xhami elektronike
22. Dritaret elektronike
23. Dyer me thithje
24. Bagazhier me 6 CD
25. Airbag shoferi, pasagjeri dhe anesore
26. Sensor shiu ( fshireset levizin sipas sasise se shiut)
27. Sensor dritash ( dritat levizin sipas drejtimit te rruges )
28. 260.000 km origjinale me liber sherbimi te vulosur nga servis te autorizuar.

Te gjitha sherbimet e bera . Ne gjendje super perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike.
Cmimi : 15.900€ I DISKUTUESHEM
Cel : 0682003011, 0682041464

Nuk ka tag

211 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 7545a44323ed84fc

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total