Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

6,600 €

MERCEDES-BENZ KLASSE B-200 CDI SPORTPACKET 2005

  • Viti i prodhimit: 2005
  • Kilometra: 150.001-175.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Fier
  • Kontakt: 0697521978
  • Opsione të tjera: Kambio automatike, Klima, Libër shërbimesh, Disqe alumini
  • Postuar: 17/06/2017 13:18
  • Skadon: 28 ditë, 21 orë
blej makine kambio automatike
shitje blerje makina fiertregu makinave shqiperi

Përshkrimi

MERCEDES-BENZ KLASSE B-200 CDI SPORTPACKET 2005
— MOTORRI 200 CDI
— 170 KUAJ FUQI
— KAMBIO AUTOMATIKE 8G TRONIC+ ” SPORT OSE COSTUM””
— VITI PRODHIMIT 2005
— 165.000 KM ORGJINALE ME LIBER
— EURO 4 ME FILTER PARTIKOLAR
— KLIMA AUTOMATIK
— SEDILJE ELEKTRIKE DHE ME NGROHJE
— ARM REST
— RADIO / CD /
— DISQE ALUMINI 17″ ME 4 GOMAT VERE TE REJA 85%

— MAKINA ESHTE E SAPOARDHUR NGA GJERMANIA GJENDJE PERFEKTE TEKINIKE DHE VIZUALE GATI PER TARGA DHE CDO PROV NGA ANA JUAJ .

— MOS HEZITONI TE NA VIZITONI NE AMBJENTET TONA !!
Adresa : Rruga “” LEONARDO MURIALDO “” NR-10 PERBRI ME HOTEL “” DASHAMIR “”

Nuk ka tag

158 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 2295944bb961366a

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total