Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

11,890 €

MERCEDES-BENZ EVO 280 CDI 7G SPORTPACKET, KAMBIO 7G TRONIC + F1 NE TIMON

  • Viti i prodhimit: 2007
  • Kilometra: 200.001-250.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Fier
  • Kontakt: 0695302442
  • Opsione të tjera: Kambio automatike, Klima, Libër shërbimesh, Navigator, Disqe alumini, Sensor parkimi
  • Postuar: 04/07/2017 13:40
  • Skadon: 8 ditë, 9 orë
patente klasi b
testim per makinashitjet e makinave shqiperi

Përshkrimi

MERCEDES-BENZ EVO 280 CDI 7G SPORTPACKET
— AVANTGARDE SPORTPACKET
— MOTORRI 280 CDI V6 …. 2987CM NUK PREKET NGA TAKSA E LUKSIT
— KAMBIO AUTOMATIKE 7G TRONIC + F1 NE TIMON
— 219.000 KM ORGJINALE SHERBIMET E FUNDIT NE 206.000 KM
— EURO 4 ME DPF
— DISQE ALUMINI 18″ TE GJER MBRAP GOMA 50%

— RADIO / CD / NAVI / BAGAZHIER 6/CD /AUX / TEL / BLUETOTH
— SALLON LEKURE SHUM I PASTER NGJYRE KREMI SEDILJE ME NGROHJE
— KLIMA AUTOMATIK 4 ZONALE
— SENSORE PARKIMI ORGJINAL
— FENERET BI-XENON ME LARJE DHE SENSORE KTHESE
–XHAMA + PASQYRA ELEKTRIKE ME PALOSJE

MAKINA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE DHE SAPO KA ARDHUR NGA GJERMANIA
TVSH E PAGUAR GATI PER CDO LLOJ PROVE
EVO VERSION SPORTPACKET ORGJINALE NGA FABRIKA

Nuk ka tag

150 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 693595b545070806

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total