Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

23,500 €

MERCEDES BENZ E350 AMG LINE PANORAMIC FULL, viti 2010

  • Viti i prodhimit: 2010
  • Kilometra: 175.001-200.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0662177777 . 0696666141
  • Opsione të tjera: Kambio automatike, Klima, Libër shërbimesh, Navigator, Disqe alumini, Sensor parkimi, Baxha / Panorama
  • Postuar: 05/10/2017 11:28
  • Skadon: 39 ditë, 20 orë
21875729_1612820205443593_1523767057_o
21875591_1612820252110255_1243697811_o21875726_1612820282110252_1476723151_o21886595_1612820188776928_65957547_o21875832_1612820105443603_1423276067_o21886574_1612955462096734_1128648491_o21908074_1612955365430077_2112286282_o21931215_1612820168776930_1059024569_o21895216_1612819488776998_1619925296_o21894921_1612820098776937_936303833_o

Përshkrimi

Mercedes Benz W212 AMG Line
– Viti :2010
– Motorri : 350 cdi (2987cc)
– KM : 220 mije Origjinale
– Kamio Automatike
– AMG LINE
– Fenere Intelligjent Xenon
– ndezie star stop
– Disqe Alumini 18 AMG gomat 100%
– Tapiceri lekure ngjyre mjalt
– Klima 4 zonale
– Distronic
– Air Matic
– Brake Assist + Line Assist
– Navigator Comand
– Bluetooth
– Harman Kardon
– MMC / Karte Memorie / USB
– DVD Player
– Radio-CD 6 MP3 & AUX
– Ngrohje & Ftohje sediljesh
– Sediljet me memorie
– Perde origjinale tek dyert dhe mbrapa
– Sensore Parkimi (Para-Mbrapa)
– KAMERA Para NIGHT VISION
– Kamera Mbrapa (parkim)
– Park Assist + (ju ndihmon ne parkim)
– tavan panoramic
– Pasqyra Elektrike Me mbyllje

– 6 muaj ardhur nga Gjermania
– Gjendja perfekte. shite ose ndrrohet.

Nuk ka tag

314 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 40159d5fa638eac1

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total