Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

3,200 €

Mercedes-benz e320 kambio automat, viti 2001

  • Viti i prodhimit: 2001
  • Kilometra: 200.001-250.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Vlorë
  • Kontakt: 0696772159
  • Opsione të tjera: Kambio automatike, Klima, Disqe alumini, Sensor parkimi
  • Postuar: 20/07/2017 18:57
  • Skadon: 25 ditë, 9 orë
IMG_0437
IMG_0436IMG_0391IMG_0390IMG_0393IMG_0392

Përshkrimi

Shes mercedes-benz avangard. Makina ka kto opsione xhamat elektrike te katert, pasqyra elektrike sedile elektrike (fryrje & shfryrje) timon elektronike (ulje &ngritje). Perde elektrike (origjinale) klima multifunksionale.Super gjendje xhenerike motorike po ashu dhe vizuale. Goma te 4 të reja(nr17). Dokumenta te rregullta dhe te paguara.Makina është super gjendje (mundësi ndërrimi)

Nuk ka tag

97 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 2015970b04548c66

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total