Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

4,500 €

Mercedes-Benz E270 nafte kamio automatike 2001

  • Viti i prodhimit: 2001
  • Kilometra: 250.001-300.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0692061899
  • Opsione të tjera: Kambio automatike, Klima, Libër shërbimesh, Navigator, Disqe alumini, Sensor parkimi, Baxha / Panorama
  • Postuar: 26/08/2017 09:15
  • Skadon: 2 ditë, 12 orë
njoftime makina benz
kerkoj mercedes automatsallon mercedes benz tirane

Përshkrimi

Mercedes-Benz E270 nafte kamio automatike 2001
Kilometrazhi 280000 km
Të dhëna motorike 270 nafte
Kamio Automatike
Kondicioner Automatik
Ngjyra E Zezë
TVSH(20%)-importi E Paguar
Qyteti ku ndodhet Tiranë
Sqarime E 270 Kamio automatike,nafte,2001,navigator,klima,sensor parkimi,xeno,larje feneresh,baxho ,sedilje elektrike dhe me ngrohje,lekure ,telefon….ful

Nuk ka tag

279 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 74959a108b6e3090

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total