Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

6,500 €

Mercedes Benz E220 CDI AVANTGARDE 2005

  • Viti i prodhimit: 2005
  • Kilometra: 200.001-250.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: +355699493339
  • Opsione të tjera: Kambio automatike, Klima, Libër shërbimesh, Navigator, Disqe alumini, Sensor parkimi
  • Postuar: 09/01/2018 18:27
Mercedes-Benz-E220-CDI-AVANTGARDE-----
Mercedes-Benz-E220-CDI-AVANTGARDE----- (7)Mercedes-Benz-E220-CDI-AVANTGARDE----- (2)Mercedes-Benz-E220-CDI-AVANTGARDE----- (3)Mercedes-Benz-E220-CDI-AVANTGARDE----- (11)Mercedes-Benz-E220-CDI-AVANTGARDE----- (5)Mercedes-Benz-E220-CDI-AVANTGARDE----- (4)Mercedes-Benz-E220-CDI-AVANTGARDE----- (8)Mercedes-Benz-E220-CDI-AVANTGARDE----- (1)Mercedes-Benz-E220-CDI-AVANTGARDE----- (6)

Përshkrimi

Mercedes Benz E220 CDI AVANTGARD
Makina esht bler ne Minden/Hannover dhe e kam sjell me rrug tokesore.kam ber 2137 km pa ndalesa pa asnje problem . Mund ta kontrolloni ku te doni.
Seria Avantgarde ,motorr 220 cdi me kapak te zi shum ekonomik dhe i shpejt 156HP , me filter partikulare euro4 te shenuar dhe ne xham, sensor parkimi origjinal para/mrapa, sensor shiu/drite , sedilje me levizje automatike dhe fryerje, tapiceri gjysem cope gjysem lekure EVO Nga fabrika komplet e paster pa asnje gervishtje, iso fix nga fabrika (dy sediljet mrapa grihen lart per femijet ) dhe mund te palosen komplet ,mbeshtetese krahu para mbrapa, navigator funksional dhe audio me komanda ne timon,bluetooth origjinal, kompiuter multifunksional bordi , tempomat , kamio automatike dhe tiptronic C/S , disqe alumini origjinale r16 me goma ne reja , drita xenon origjinale , fener me larje dhe levizje automatike sipas terrenit, klima elektronike para mrapa 4zona, pasqyra me palosje kur mbyllet makina, etj pa asnje gervishtje . E pa lyer dhe ne gjenje optimale . Me Tuv gjerman deri ne 2018. Prodhim i 2005 dal ne qarkullim 2006.
Me liber sherbimi dhe kilometra origjinale 290.000.
Voj filtra jan nderruar ne gjermani me 286.000 klm si dhe voji kamios. (Mund ti kontrolloni)
Me dogan te paguar gati per targa dhe cdo lloj prove

Nuk ka tag

871 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 8005a54c5113049c

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

10 shitjet e fundit

total