Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

3,500 €

Mercedes Benz E-class 270 cdi Elegance

  • Viti i prodhimit: 2001
  • Kilometra: 250.001-300.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Sarandë
  • Kontakt: 0693837693
  • Opsione të tjera: Kambio automatike, Klima, Libër shërbimesh, Disqe alumini
  • Postuar: 19/11/2017 14:32
  • Skadon: 67 ditë, 23 orë
20171030_144752
received_113110287696636020171030_14491220171030_14481720171030_15051020171030_15044620171030_150717

Përshkrimi

SHITET MERCEDES E-CLASS 270 CDI ne gjendje shume te mire
viti dhjetor 2000, me dokumenta te rregullta , kambio automatike, drita kseno,pilot automatik, sensor shiu,komanda ne timon , gomat 80% , disqe sportiv , perde anesore dhe mbrapa,mbrojtese shiu, te gjitha sherbimet e kryera ne kohe, vaj ,filtra te nderruara,shume e mbajtur nga ana estetike.
Me pak fjale ska nevoje per asgje.
Cmimi :3400 euro i diskutueshem
Nr kontakti : 0693837693

Nuk ka tag

430 herë e lexuar, 3 herë sot

  

Numri i postimit: 20959f7a5ea172e9

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total