Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

7,200 €

Mercedes Benz E 220 CDI “Avantgarde” 2003

  • Viti i prodhimit: 2003
  • Kilometra: 150.001-175.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: 0693669999 Auto Cyrbja
  • Opsione të tjera: Kambio automatike, Klima, Libër shërbimesh, Navigator, Disqe alumini, Sensor parkimi
  • Postuar: 25/09/2017 16:13
  • Skadon: 47 ditë, 19 orë
gjej makina durres
kerkoj makine shitjetregu makinave perdorurablej makine perdorur

Përshkrimi

Mercedes Benz E 220 CDI “Avantgarde” 2004
Viti 10-2003 “Model 2004”
Sensor parkimi para mbrapa
Fener me lupo Bi-xenon
Tapiceri lekure e zeze
Sedile elektrike, dhe me ngrohje
Sisqe alumini 16, (km 172789)
me dogane te paguar

Nuk ka tag

411 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 74159c90f0093f8f

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total