Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

3,800 €

Mercedes Benz C200 Kompressor, viti 2001

  • Viti i prodhimit: 2001
  • Kilometra: 200.001-250.000
  • Karburanti: Benzinë
  • Rrethi: Fier
  • Kontakt: 0695717847
  • Opsione të tjera: Klima, Disqe alumini, Baxha / Panorama
  • Postuar: 18/01/2018 17:13
  • Skadon: 85 ditë, 2 orë
received_1697993250219487
received_1697993256886153received_1697993263552819received_1697993266886152received_1697993270219485received_1697993273552818

Përshkrimi

E ardhur nga Gjermania. Motor c200 benzin kompresor, goma me disqe alumini, tapicer shum e paster. ne gjendje perfekte motorike dhe xhenerike. I gatshem per cdo lloj prove. Rruhet e mbuluar ne garazh.

Nuk ka tag

336 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 83259e6629e356c2

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total