Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

4,400 €

Mercedes Benz C200 AVANTGARD 2001 i ardhur nga veriu i Italisë

  • Kjo ofertë nuk është më e vlefshme
  • Viti i prodhimit: 2001
  • Kilometra: 175.001-200.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: +355699493339
  • Opsione të tjera: Dogane e paguar, Klima, Libër shërbimesh, Navigator, Disqe alumini, Baxha / Panorama
  • Postuar: 05/12/2016 10:20
  • Skadon: 28 ditë
IMG_0144
IMG_0145IMG_0146IMG_0147IMG_0148Mercedes-C200-AVANTGARD-Tavan-xhami--01

Përshkrimi

Mercedes Benz C200 AVANTGARD 2001 perdorur nga 1 person . Makina shitet sic ka ardh pa asnje lloj riparimi . Super ekonomik 3.8 liter ne rrug tgjat dhe 6 ne qytet. Naftet manual . Opsione shtes : tavan xhami , seria Avantgard ( xhama refleks blu, rimeso karboni dhe kroskoti, kromatura ne gjith makinen etj ) komanda ne timon , te audios etj , limitator shpejtsie , sedilje auto, xhama auto , sensor shiu dhe drite e, disqe 16 dhe goma akull te reja plus rezerven te re etj.cmim i diskutushem.

Nuk ka tag

1013 herë e lexuar, 3 herë sot

  

Numri i postimit: 60758307fbe8baff

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total