Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

7,000 €

Mercedes-benz C-Classe 220 Elegance viti 2005

  • Viti i prodhimit: 2005
  • Kilometra: 175.001-200.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Tiranë
  • Shteti: Shqipëri
  • Kontakt: 069 54 54 065 Facebook Auto Aron
  • Opsione të tjera: Dogane e paguar, Kambio automatike, Klima, Libër shërbimesh, Navigator, Sensor parkimi
  • Postuar në: 16/04/2016 12:32
  • Skadon për: 20 ditë, 18 orë
20160416_084231
20160416_08442620160416_08440920160416_08432820160416_08431020160416_084548

Përshkrim

Mercedes-benz C-Classe 220 Elegance viti 2005 kambio automat-tronic, sensor parkimi para-mbrapa,Airbag, Abs, xhama dhe pasqyra elektrike, sedilje me ngrohje, hapje-mbyllje qendrore, shum makine e paster dhe e mirembajtur, dogane te paguar gati per targa. E Gatshme per ç’do lloj kontrolli. Cmimi i diskutueshem.

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 545 herë (3 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 9465711feb51b736

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...
total